vitich.kiev.ua was created on Dec 15, 1999

Best linux distro 2012

Розділи: 

best linux distro 2012Що, дорогенькі, чекали на холівар? А я от сьогодні зранку раптово потрапив на distrowatch.com і в мене з’явилось нестерпне бажання написати на тему, яку ще кілька років тому підняв Л. Каганов у своєму славнозвісному епічному творі "За что я ненавижу Линукс"
Та хіба може нормальна людина уявити, що окрім Debian, Arch, Ubuntu, Mandrake, Suse, Slackware та інших, так званих материнських дистрибутивів, існує велика кількість *-based псевдодистрибутивів...
Ні, я можу уявити, наприклад, про що мріяв Деніс Попов, коли "створював" свій BolgenOS, але це з області психіатрії, в якій я взагалі нічого не розумію.
Але що собі думають начебто нормальні люди, коли щоб змінити собі DE чи іконки на робочому столі вони, замість того, щоб обрати основним дистром, наприклад, Arch та налаштувати під себе, витрачають дуже багато часу на створення власного MegaKrutenzPupenzLinux та створюють власні "фан-клуби"?
А найбільш цікаве питання - звідки цей самий час? В мене, наприклад, зовсім нема часу на подібні іграшки, адже ОС для мене це інструмент. Так, іноді я встановлюю "на подивитись" якусь нову цяцьку, от нещодавно встановлював собі 12.04 з надією на те, що убунту дійсно із людяністю відноситься до всіх користувачів, а не тількі з сучасними компами. Але чим більше я це роблю, тим більше хочеться, щоб "мегапродвінутоє сообщєство лінуксопісатєлєй" нарешті повернулося до людей обличчям, а не задом та всю свою енергію спрямувало на підтримку основних материнськіх дистрів, я вже не кажу про один єдиний класно зроблений лінукс, на всі смаки, бо це утопія.
Ну хочеш ти почути себе дуже крутим лінуксоїдом - збери собі кілька разів Gentoo чи Arch, якщо зовсім екстремал-параноік - можеш зібрати LFS, але навіщо вигадувати колесо, Карл?

"Carl Duff has announced the release of Manjaro Linux 0.8.3, an Arch-based distribution with a choice of Cinnamon 1.6.7, KDE 4.9.4, MATE 1.4.2 and Xfce 4.10 desktops..."

Чи може Олександр Трацевський винайшов новий лінукс?

"Alexander Tratsevskiy has announced the release of Calculate Linux 13, a Gentoo-based distribution for desktops and servers..."

Поясніть мені, чим цих маньяків не влаштовував Arch та Gentoo?
Але ж приєднатися до спільноти розробників нас не влаштовує, королєвство маловато - разгуляться нєгдє, як казала Фаїна Георгієвна :)

Може той, хто казав, що найкращий лінукс це FreeBSD був правий?