vitich.kiev.ua was created on Dec 15, 1999

Mgzavrebi, Nino & Insight

Розділи: 

georgia.gifВчора в мене зовсім розвалився мій старий телефон Nokia 5500 Sport і я ввечері пішов шукати свій новий телефон. Пошуки я закінчив в магазині "мобілочка" біля майдану і в мене з'явився новий телефон Nokia Asha 202. І зібрався я вже додому, але почув дуже гарне багатоголосся, яке лунало з фан-зони.
Виявилося, що я не просто так опинився на Майдані, щоб купити собі телефон. :)
Вчора ввечері Грузія співала для киян та гостей міста.
Почала концерт чудова група Mgzavrebi, а продовжили неповторна Ніно Катамадзе у супроводі гурту Insight.
Хлопці з Mgzavrebi виконали багато красивих пісень, але коли вони заспівали грузинську народну - це був, вибачте, повний вперед. Дуже приємне враження та повага до цього гурту.
Отже Mgzavrebi закінчили співати і на сцену вийшла Ніно, доречі у своїй новий сукні :) Але людей, які стояли біля сцени було зовсім небагато, може 100-150, не рахував, але, здається, не більше ніж сиділи у віп-зоні за столиками, а весь натовп шанувальників стояли за межами фан-зони. Мабуть вже пропили та проїли всі гроші та на квиток не вистачило 150 грн :) Але вони так хотіли потрапити блежче до сцени, що треба було щось робити і після декілька пісень Ніно це "щось" зробила - вона наголосила, що не продовжить співати пока не відкриють кордони фанзони. Приблизно через 5 хв. кордони відкрили і через деякий час людей на майдані біля сцени стало не багато, а дуже багато :)
Тим кому хоч раз пощастило бути на концерті Ніно та Insight не потрібно пояснювати яка атмосфера панувала вчора на майдані.
Хай живе Грузія!